Клiнiка САНА Головна Написати листа русский українська
Стоматологическая клиника САНА

Стоматологическая клиника САНА

 Про нашу клініку
 СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ
  - Подарункові сертифікати
  - Талон на отримання знижки
 Персонал клініки
  - Лікарі-стоматологи
  - Асистенти стоматологів
  - Адміністратори клініки
 Технології в стоматології
  - Адгезивне протезування
  - Безметалова кераміка
  - Металокераміка
  - Відбілювання зубів
  - Система Вектор (Vector)
  - Художня реставрація зубів
  - Імплантація
  - Протезування на імплантах
 Корпоратив
 Прайс послуг
 Фотогалерея
 Контакти
 Страхова медицина
 Зворотній зв'язок
 Відгуки
 

ПОШУК ПО САЙТУ

   

Система Вектор (Vector)


За даними обстежень, близько 65-70% дорослих пацієнтів, що звертаються до стоматолога, поміж іншим скаржаться на кровоточивість ясен під час їжі та чищення зубів, біль, свербіж та набряк ясен, рухомість зубів різного ступеню та неприємний запах з рота.

Все це симптоми підступного та грізного захворювання- пародонтиту. Майже завжди пародонтит має хронічний перебіг і тому особливо не дошкуляє пацієнтам.Але внаслідок хвороби руйнується кісткова тканина, що оточує зуб. Такий зуб втрачає опору і починає рухатись, спочатку ледь помітно, а з часом - все більше. Трагічним фіналом хвороби є видалення зуба, часто абсолютно цілого та не враженого карієсом.До того ж, пародонтит найчастіше має генералізований характер та охоплює відразу всі зуби…

Результатом багаторічних спроб стоматологів всього світу знайти ефективний та безболісний метод лікування пародонтиту стало створення німецькими лікарями та інженерами революційної технології Vector, що за короткий проміжок часу поширилася в усьому світі завдяки чудовим результатам. Ця технологія поєднує в собі добре відомий метод використання ультразвукової енергії в комплексі з гідродинамічною дією спеціальної суспензії лікарського препарату на основі кристалів гідроксилапатиту.

Результатом лікування апаратом Vector є зняття запальних явищ, зменшення глибини патологічних зубо-ясенних кишень, прикріплення ясен до цементу кореня. Після кількох курсів лікування може наступити навіть відновлення втраченої кісткової тканини.

Всі пацієнти підкреслюють, що лікування системою Vector спричиняє мінімум дискомфорту та больових відчуттів в порівнянні з ручними інструментами та традиційними ультразвуковими системами, а тому з задоволенням повертаються на повторні (підтримуючі) курси лікування.

 

 

  

Стоматологічна клініка в Київі, стоматологія, технології в стоматології, стоматолог, лікарі-стоматологи, пародонтит, безметалева кераміка, ортопедична стоматологія, реставрація зубів, стоматологічна клініка, зубний біль, система Вектор, якісна стоматологія, видалення зубів, лікування та протезування зубів, металокерамічні коронки, відбілювання зубів, адгезивне протезування, стоматологічна клініка Сана


Фотогалерея
Про клiнiку | Контакти | Прайс
САМОЛIКУВАННЯ ШКIДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Розробка LineCore