Клiнiка САНА Головна Написати листа русский українська
Стоматологическая клиника САНА

Стоматологическая клиника САНА

 Про нашу клініку
 СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ
  - Подарункові сертифікати
  - Талон на отримання знижки
 Персонал клініки
  - Лікарі-стоматологи
  - Асистенти стоматологів
  - Адміністратори клініки
 Технології в стоматології
  - Адгезивне протезування
  - Безметалова кераміка
  - Металокераміка
  - Відбілювання зубів
  - Система Вектор (Vector)
  - Художня реставрація зубів
  - Імплантація
  - Протезування на імплантах
 Корпоратив
 Прайс послуг
 Фотогалерея
 Контакти
 Страхова медицина
 Зворотній зв'язок
 Відгуки
 

ПОШУК ПО САЙТУ

   

Безметалова кераміка


Традиційні металокерамічні коронки та мости добре відомі пацієнтам та зарекомендували себе як надійні та перевірені часом конструкції. Однак серед своїх переваг металокераміка має і суттєвий недолік. Оскільки основою її є металевий ковпачок, на якому спікається керамічна маса, така конструкція є непрозорою на відміну від природнього зуба, який вільно пропускає світлові промені.

Тому останнім часом стоматологи все частіше чують нарікання від пацієнтів на те, що металокерамічні коронки,встановлені на передню групу зубів, є помітними для оточуючих, особливо в умовах ультрафіолетового освітлення (на дискотеці, в барі) та в яскравий сонячний день. Такі зуби виглядають неприродньо.

Тому для досягнення найкращих естетичних результатів була створена безметалова кераміка. Ця технологія дозволяє створювати як поодинокі коронки та вініри (керамічні накладки на зуби), так і мостовидні протези,що мають вигляд досконалих природніх зубів.

Ця технологія вимагає від лікаря володіння спеціальними прийомами обробки зубів, зняття відбитків високоточними масами,а від зубного техніка якостей художника та скульптора одночасно, а також сучасного дорогого обладнання.

Ось чому ці види робіт виконують найбільш талановиті та підготовлені техніки, а результати такої роботи вражають наших пацієнтів.

 

Фото робіт лікаря Ясінської Н.Є.


Фотогалерея
Про клiнiку | Контакти | Прайс
САМОЛIКУВАННЯ ШКIДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
Розробка LineCore